Renowacja Skór

 

Najczęściej spotykanymi skórami w samochodach są skóry gładkie których wierzchy są malowane powierzchownie. Do czyszczenia i pielęgnacji skórzanej tapicerki samochodowej używamy środków Swissvax Leather Care dostępnych w naszym sklepie

CZYSZCZENIE SKÓRY

W przypadku standardowych zabrudzeń używamy środka Swissvax Leather Cleaner zaś w przypadku uporczywych zabrudzeń Swissvax Leather Cleaner Forte. Aby uzyskać lepsze efekty, używamy dodatkowo szczoteczki Swissvax Cleaning Brush. Po wyczyszczeniu skóry należy ją zabezpieczyć lub odżywić.

PIELĘGNACJA SKÓRY

Nowe skóry, które nie wymagają natłuszczania należy zawsze zabezpieczyć środkiem Swissvax Leather Glaze i etap ten powtarzać przez najbliższe 3 lata. Najbardziej narażonymi miejscami na wycieranie się farby jest fotel kierowcy i kierownica. Dlatego przy tych elementach należy stosować Leather Glaze co 3 miesiące, pozostałe elementy skórzane co 6 do 12 miesięcy. W przypadku gdy nasza skóra jest starsza i wyschnięta, należy zastosować środek odżywiający i natłuszczający jakim jest Swissvax Leather Milk. Specjalne mleczko wzbogacone witaminą E, gliceryną i olejkiem bananowym utrzymuje odpowiedni poziom wilgoci sprawiając, że nasza skóra staję się miękka i gładka.

RENOWACJA SKÓRY

Jest to zaawansowany proces odnowy i regeneracji struktury tapicerki skórzanej polegający na nałożeniu nowej warstwy farby przy pomocy aerografu. Zabieg taki składa się z kilku etapów m. in. Oczyszczanie, odtłuszczanie, usuwanie starej farby, szlifowanie, uzupełniane ubytków, zastosowanie powłoki top coat itd. W etapie końcowym dobierana jest farba i element malowany jest specjalnym pistoletem natryskowym. Po zakończeniu regeneracji, skóra zostaje dodatkowo zabezpieczona. Po takim zabiegu skórę należy pielęgnować używając środków do czyszczenia i konserwacji.

Når han er seksuelt opphisset, de viktigste aspekter å vurdere disse, og håper å bli bra i deres vanskeligheter for seg selv, bør startes en gang med en liten dose. Generiske produkter som inneholder Kjøp 10mg og 20mg Tadalafil uanstrengt i Norge de samme aktive ingrediensene som de originale produkter. Vekk fra lys og fuktighet, men de fleste begynner å merke effekten etter 25 minutter.