Polityka prywatności

 

Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 r. obowiązują nowe przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych,  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Swissvax Detailing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Włodarzewska 45b, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS: 0000353996. NIP: numer 5222948564. Regon numer: 142302580

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach:

– kontaktu w sprawie realizacji powierzonych nam zamówień /usług;

– wystawiania dokumentów do rozliczeń finansowych;

– prowadzenia korespondencji listowej i/lub mailowej oraz rozmów telefonicznych z Państwem.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/zmiany oraz do trwałego usunięcia.

Po pojawieniu się w latach 70, zdrapki https://bestcasinos.pl/zdrapki-online/ stały się dla wielu niezwykle popularną rozrywką. I nic dziwnego: wszystko, co musisz zrobić, to kupić kartę, wymazać warstwę ochronną i powąchać wynik. Nie bez głośnych opowieści o wielu milionach wygranych – każdy kraj regularnie organizuje państwowe loterie i loterie z dużymi wygranymi. W tym artykule powiemy ci, jak grać w zdrapki.

Wersja online gry jest nieco inna od zwykłej loterii, gdy kupuje się bilet w kiosku. Na przykład, możesz wybrać wielkość zakładów, grać według własnego uznania i od razu otrzymać wygraną. Mobilna wersja gry jest odpowiednia dla każdego, kto nie lubi tracić czasu na drodze.
Jak już pisaliśmy, ta gra nie ma żadnej strategii, ale damy Ci kilka wskazówek, jak zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Nie wybieraj najbardziej popularnych zdrapek, a także unikaj loterii, w których ostatnio były duże wygrane.
Zapoznaj się z prawdopodobieństwem wygranej. Zazwyczaj droższe bilety mają większe szanse na wygraną.
Kup więcej niż jeden bilet na loterię, jeśli zasady tak mówią.
Wybierz sprawdzone kasyna online o dobrej reputacji.