Lakiery matowe

Czyszczenie i zabezpieczanie matowych powierzchni

Pierwsza na świecie seria do pielęgnacji lakierów matowych i folii.

Pielęgnacja, czyszczenie i zabezpieczanie matowych powierzchni za pomocą serii pielęgnacyjnej Swissvax

Błysk powinien być zarezerwowany tylko dla oczu patrzącego - matowe powierzchnie powinny pozostać matowe!

Czyszczenie i pielęgnacja samochodu lakierowanego matowo lub foliowanego to sztuka pielęgnacji samochodu. Tradycyjne środki czyszczące i pielęgnacyjne mają działanie ścierne i niszczą jedwabiście matową powierzchnię.

Swissvax był w stanie zagwarantować, że matowe powierzchnie pozostaną matowe, a jednocześnie osiągnąć maksymalną ochronę powierzchni lakieru, wprowadzając pierwszą na świecie i kompletną serię pielęgnacyjną do matowych lakierów i folii matowych. Seria zawiera wszystko, co jest niezbędne do
perfekcyjnej pielęgnacji lakieru matowego, od szamponu samochodowego do lakieru matowego, środków do czyszczenia wstępnego i specjalnego wosku do detali w sprayu i ceramice natryskowej do pojazdów lakierowanych na mat.

Zaufaj naszemu know-how i produktom Swissvax, aby Twój samochód prezentował się tak, jak chcesz - po prostu perfekcyjnie.

Pielęgnacja lakieru matowego - zrobiona dobrze

Car Bath Opaque to nasz szampon samochodowy do matowego lakieru, który nie zawiera zarówno rozjaśniaczy, jak i wzmacniaczy połysku, które są często używane w normalnych szamponach samochodowych. Rozpuść w wodzie do mycia i umyj samochód od dachu po próg. Następnie osusz ściereczką Micro-Dry.

Użyj Matt Paint Pre-Cleaner Opaque, aby wykonać głębokie czyszczenie jako przygotowanie do obróbki woskiem. W tym celu spryskaj preparatem Pre-Cleaner Opaque i zetrzyj różową Micro-Absorb.

Nasz wosk „Opaque” jest idealnym uszczelniaczem do lakierów matowych. Kiedy stwardnieje po nałożeniu zapewnia ochronę przed mikrozarysowaniami i zapobiega szybkiemu ponownemu zabrudzeniu matowej powierzchni lakieru. Nałóż wosk za pomocą czerwonego krążka pada lub czarnej gąbki i ponownie wypoleruj za pomocą Micro-Fluffy. Poszczególne części karoserii należy pielęgnować jedna po drugiej i na małych powierzchniach.

Opaque Detailing Spray Quick-Finish w połączeniu z błękitem Micro-Polish jest idealny do usuwania drobnych podrażnień, takich jak odciski palców. Spryskać, zetrzeć - idealna powierzchnia!

Nasz Lotos Speed ​​został opracowany nie tylko z myślą o błyszczącym lakierze, ale jest również idealny do odświeżania matowego lakieru. Produkt nanosi się i równomiernie rozprowadza za pomocą Micro-Fluffy i suszy.