Pielęgnacja felg i opon

Umyć, wyczyścić, konserwować i zabezpieczyć

Przywróć połysk oponom za pomocą profesjonalnych środków czyszczących, szczotek do felg i środków do czyszczenia felg

Koła samochodu są jak buty człowieka – często zaniedbane, ale ważne.

Tymczasem felgi są różne i istnieje szeroki wybór opon. Niektóre koła są wypieszczonymi arcydziełami. Stworzone w idealnej harmonii, w której piękno elementów pojazdu jest wyrażane do perfekcji.

Ale podobnie jak w przypadku butów, tak i tutaj : potrzebna jest dbałość o zachowanie oryginalnego piękna - a także bezpieczeństwa!

Zaufaj naszemu know-how i produktom Swissvax, aby Twój samochód prezentował się tak, jak chcesz - po prostu perfekcyjnie.

Prawidłowa pielęgnacja felg

W celu prawidłowego i dokładnego oczyszczenia felg oraz późniejszego zabezpieczenia postępuj w następujący sposób:

Spryskaj felgi naszym Wheel Spray Forte i rozprowadź płyn za pomocą szczotki do kół SWISSVAX.

Aby wyczyścić dokładnie felgę użyj również Wheel Spray Forte, a tutaj albo szczotek Speed ​​Master Combo, albo Wheel Woolies. Oba zestawy pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków felgi.

Gdy tylko Wheel Spray Forte zmieni kolor na fioletowy, można go spłukać czystą wodą i/lub ściereczką Micro-Wash z mikrofibry (żółta). Obręcze można teraz wysuszyć ściereczką Micro-Dry.

W celu uniknięcia szybkiego ponownego zabrudzenia (szczególnie zimą) zaleca się zabezpieczenie felg woskiem Autobahn zawierającym PTFE*. W tym celu felgi pokrywane są cienką warstwą wosku i wycierane ściereczką z mikrofibry Micro-Polish (niebieska).

Aby opony nie były zaniedbywane, są one odżywione i lśniące za pomocą naszego produktu do pielęgnacji opon Pneu, spryskaj lub nałóż dokładniej za pomocą szczotki do opon lub antracytowego krążka ręcznego.

Wszystkim posiadaczom opon z białymi ściankami zalecamy czyszczenie za pomocą Pneu White, aby uzyskać efekt bieli kwiatowej! Aby uzyskać późniejszy połysk, natryskiwany jest nasz środek do pielęgnacji opon Pneu, który nadaje się również do opon z białymi ściankami.